Mng Kargo Selçuk Şubesi

Adres

İsabey Mahallesi Atatürk Caddesi No: 148/A Selçuk İzmir

Telefon

0 232 892 0196

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Selçuk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Selçuk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Selçuk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Selçuk şubesine yaya gidilemiyorsa alternatif vesaitle gidebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifini sormak için Google Maps yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Selçuk Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Selçuk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Selçuk Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Selçuk Şubeleri

Selçuk ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuk ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Selçuk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.