Mng Kargo Serdivan Şubesi

Adres

Arabacı Alanı Mahallesi Fatih Sokak No: 8 Serdivan Sakarya

Telefon

0 264 211 2088

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Serdivan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Serdivan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Serdivan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Serdivan şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Serdivan Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Serdivan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Serdivan Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Serdivan Şubeleri

Serdivan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Serdivan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Son olarak da hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Serdivan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.