Mng Kargo Siirt Şubesi

Adres

Bahçelievler Mahallesi Ziraat Caddesi No: 3 Merkez Siirt

Telefon

0 484 223 4656

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Siirt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Siirt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Siirt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Siirt Şubesi'ne yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifi sormak için Haritalar yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Siirt Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Siirt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Siirt Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyütece dokunun. Takip numarası doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Siirt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.