Mng Kargo Silifke Şubesi

Adres

Saray Mahallesi İnönü Caddesi No: 25/D Silifke Mersin

Telefon

0 324 714 8744

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Silifke Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Silifke Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Silifke Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Silifke şubesine yakın değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota sormak için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Silifke Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Silifke Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Silifke Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Silifke Şubeleri

Silifke ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Silifke ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonucu görmek için alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Silifke Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.