Mng Kargo Silopi Şubesi

Adres

Dicle mahallesi 1010. Sokak No: 13 Silopi Şırnak

Telefon

0 486 518 4949

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Silopi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Silopi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Silopi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Silopi Şubesi'nin bulunduğu yere uzaktaysanız toplu taşımayla gidebilirsiniz.
Silopi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Silopi Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tarifler Google tarafından algoritma marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Silopi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Silopi Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Silopi Şubeleri

Silopi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Silopi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Silopi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.