Mng Kargo Simav Şubesi

Adres

Dörteylül Mahallesi Kışla Caddesi No: 52/B Simav Kütahya

Telefon

0 274 513 6236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Simav Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Simav Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Simav Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Simav Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Simav şubesine rota ve yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Simav Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Simav Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Simav Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Simav Şubeleri

Simav ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Simav ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Simav Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.