Mng Kargo Simav Şubesi

Adres

Dörteylül Mahallesi Kışla Caddesi No: 52/B Simav Kütahya

Telefon

0 274 513 6236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Simav Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Simav Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Simav Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Simav Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Simav şubesine rota ve yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Simav Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Simav Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Simav Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Simav Şubeleri

Simav ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Simav ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak altında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Simav Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.