Mng Kargo Sincan Şubesi

Adres

Tandoğan Mahallesi Barbaros Caddesi No: 4/21-22 Sincan Ankara

Telefon

0 312 269 4259

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sincan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sincan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sincan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Sincan şubesinin bulunduğu yere yürüyebilecek halde değilseniz arabayla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Sincan şubeye güzergah sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sincan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Sincan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sincan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sincan Şubeleri

Sincan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sincan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Sincan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.