Mng Kargo Sincan Şubesi

Adres

Tandoğan Mahallesi Barbaros Caddesi No: 4/21-22 Sincan Ankara

Telefon

0 312 269 4259

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sincan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sincan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sincan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Sincan şubesinin bulunduğu yere yürüyebilecek halde değilseniz arabayla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Sincan şubeye güzergah sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sincan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Sincan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sincan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sincan Şubeleri

Sincan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sincan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Sincan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.