Mng Kargo Sinop Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Gümüş Sokak No: 1/2 Merkez Sinop

Telefon

0 368 260 5491

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sinop Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sinop Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sinop Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Sinop şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Sinop şubesine güzergah çizimi için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sinop Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sinop Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sinop Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yürütebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun ardından hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Sinop Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.