Mng Kargo Sinop Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Gümüş Sokak No: 1/2 Merkez Sinop

Telefon

0 368 260 5491

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sinop Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sinop Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sinop Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Sinop şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Sinop şubesine güzergah çizimi için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sinop Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sinop Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sinop Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun ardından hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Sinop Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.