Mng Kargo Şırnak Şubesi

Adres

Vakıfkent Mahallesi Uludere Caddesi No: 1 Merkez Şırnak

Telefon

0 486 216 5925

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şırnak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şırnak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şırnak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Şırnak şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Şırnak Şubesi'ne Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şırnak Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Şırnak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şırnak Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra alttaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Şırnak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.