Mng Kargo Şırnak Şubesi

Adres

Vakıfkent Mahallesi Uludere Caddesi No: 1 Merkez Şırnak

Telefon

0 486 216 5925

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şırnak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şırnak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şırnak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Şırnak şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Şırnak Şubesi'ne Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şırnak Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Şırnak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şırnak Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonucu görmek için sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Şırnak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.