Mng Kargo Soma Şubesi

Adres

Karamanlı Mahallesi Mümtaz Baş Caddesi No: 11/A Soma Manisa

Telefon

0 236 612 0046

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Soma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Soma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Soma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Soma şubesinin adresine uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla varabilirsiniz.
Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Soma şubesine güzergah sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Soma Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Soma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Soma Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Soma Şubeleri

Soma ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Soma ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Soma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.