Mng Kargo Soma Şubesi

Adres

Karamanlı Mahallesi Mümtaz Baş Caddesi No: 11/A Soma Manisa

Telefon

0 236 612 0046

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Soma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Soma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Soma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Soma şubesinin adresine uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla varabilirsiniz.
Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Soma şubesine güzergah sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Soma Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Soma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Soma Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Soma Şubeleri

Soma ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Soma ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Üstelik internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Soma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.