Mng Kargo Suluova Şubesi

Adres

Pazar Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 326 Suluova Amasya

Telefon

0 358 417 6844

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Suluova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Suluova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Suluova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Suluova şubesine yakın değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Mng Kargo Suluova şubesinin adresine rota sormak için Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk. Rotaların çizimi çoğunlukla aşağıdaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifinizi etkileyen şeyler
  • Yola çıkış noktası
  • Sıkışık güzergah
  • İdari uygulamalar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Suluova Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Suluova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Suluova Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Suluova Şubeleri

Suluova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Suluova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da alttaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Suluova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.