Mng Kargo Sungurlu Şubesi

Adres

Sungurluoğlu Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi No: 47/A Sungurlu Çorum

Telefon

0 364 311 4504

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sungurlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sungurlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sungurlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Sungurlu şubesinin konumuna yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo Sungurlu şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sungurlu Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Sungurlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Sungurlu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Sungurlu Şubeleri

Sungurlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sungurlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Sungurlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.