Mng Kargo Sürmene Şubesi

Adres

Yemişli Mahallesi Trabzon Caddesi Kuku Apt. No: 3 Sürmene Trabzon

Telefon

0 462 746 3073

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sürmene Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sürmene Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sürmene Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Sürmene şubesinin adresine yakında değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Sürmene Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizdirmek için Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk. Mng Kargo Sürmene Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri aslında aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlıdır:

Konumunuz, şubeye olan mesafeniz, trafik yoğunluğu ve muhtemel idari uygulamalar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sürmene Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sürmene Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Sürmene Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sürmene Şubeleri

Sürmene ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sürmene ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun akabinde hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Sürmene Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.