Mng Kargo Talas Şubesi

Adres

Yenidoğan Mahallesi Timurçin Caddesi Hunat Siteleri No: 5/A Talas Kayseri

Telefon

0 352 437 3360

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Talas Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Talas Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Talas Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Talas şubesinin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Talas Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısını kullandık. Sadece Mng Kargo'ya değil tüm kargo firmalarına önerilen yol tarifleri tamamen ayrı ayrı etkileri olan değişkenlere bağlıdır:

  • Mesafe, yoğunluk
  • başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Talas Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri yolların trafik durumu da gözetilerek haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Talas Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Talas Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Talas Şubeleri

Talas ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Talas ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip sürdürebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Talas Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.