Mng Kargo Termal Şubesi

Adres

Rüstempaşa Mahallesi Fatih Caddesi Şefika Sokak No: 4/A-B Merkez Yalova

Telefon

0 226 813 5113

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Termal Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Termal Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Termal Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Termal şubesinin bulunduğu yere yakın değilseniz farklı vasıtalarla erişim sağlayabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Termal şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Termal Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Termal Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Termal Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Termal Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.