Mng Kargo Terme Şubesi

Adres

Fenk Mahallesi Çarşamba Caddesi No: 15/1 Terme Samsun

Telefon

0 362 876 7891

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Terme Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Terme Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Terme Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Terme şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Terme şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Terme Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Terme Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Terme Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Terme Şubeleri

Terme ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Terme ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra altındaki sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Terme Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.