Mng Kargo Tire Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Aydınoğlu Caddesi No: 4/B Tire İzmir

Telefon

0 232 512 5845

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tire Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tire Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tire Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Tire Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye ulaşım için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Adres tarifi ve güzergah çizimleri genellikle belirli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Yola çıkış noktası
  2. Sıkışık güzergah
  3. İdari uygulamalar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tire Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Tire Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Tire Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Tire Şubeleri

Tire ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tire ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Tire Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.