Mng Kargo Tosya Şubesi

Adres

Dilküşah Mahallesi Kastamonu Caddesi (Çanakkale Şehitleri Caddesi) No: 27/A Tosya Kastamonu

Telefon

0 366 313 1048

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tosya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tosya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tosya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Tosya Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Tosya şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tosya Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Tosya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Tosya Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Tosya Şubeleri

Tosya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tosya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tosya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.