Mng Kargo Tunceli Şubesi

Adres

Moğoltay Mahallesi Günel Sokak Çağlar İş Hanı No: 10 Merkez Tunceli

Telefon

0 428 212 2912

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tunceli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tunceli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tunceli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Tunceli şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tunceli Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Tunceli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Tunceli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Tunceli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.