Mng Kargo Turgutlu Şubesi

Adres

Acarlar Mahallesi Piyaleoğlu Caddesi No: 307/A Turgutlu Manisa

Telefon

0 236 314 6284

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Turgutlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Turgutlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Turgutlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Turgutlu şubesinin konumuna yakında değilseniz arabayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri çoğunlukla farklı etki ağırlığı olan konulara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Turgutlu Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Turgutlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Turgutlu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Turgutlu Şubeleri

Turgutlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Turgutlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Turgutlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.