Mng Kargo Üçkuyular Şubesi

Adres

Mithatpaşa Caddesi No: 1175/D Üçkuyular Balçova İzmir

Telefon

0 232 278 9054

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Üçkuyular Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Üçkuyular Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Üçkuyular Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Üçkuyular şubesinin bulunduğu yere uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Üçkuyular şubesine yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps yazılımını kullanıyoruz. Üçkuyular Şubesi ve tüm şubelere verilen yol tarifleri aslında her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

  • Yol tarifinizi etkileyen şeyler
  • Yola çıkış noktası
  • Sıkışık güzergah
  • İdari uygulamalar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Üçkuyular Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Üçkuyular Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Üçkuyular Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Balçova Şubeleri

Balçova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Balçova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Üçkuyular Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.