Mng Kargo Ünye Şubesi

Adres

Liseler Mahallesi Belediye Caddesi No: 78/G Ünye Ordu

Telefon

0 452 324 4970

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ünye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ünye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ünye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Ünye şubesinin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi ve diğer öneriler aslında şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Konumunuz, mesafeniz ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ünye Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Ünye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ünye Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ünye Şubeleri

Ünye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ünye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu unuttuysanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Ünye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.