Mng Kargo Ünye Şubesi

Adres

Liseler Mahallesi Belediye Caddesi No: 78/G Ünye Ordu

Telefon

0 452 324 4970

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ünye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ünye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ünye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Ünye şubesinin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi ve diğer öneriler aslında şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Konumunuz, mesafeniz ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ünye Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Ünye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ünye Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ünye Şubeleri

Ünye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ünye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak da hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ünye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.