Mng Kargo Ürgüp Şubesi

Adres

İmran Mahallesi (Duayeri) Mehmet Akif Ersoy Bulvarı Tanrıver İş Merkezi No: 26 Ürgüp Nevşehir

Telefon

0 384 341 5603

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ürgüp Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ürgüp Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ürgüp Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Ürgüp şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ürgüp Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ürgüp Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ürgüp Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ürgüp Şubeleri

Ürgüp ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ürgüp ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Ürgüp Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.