Mng Kargo Urla Şubesi

Adres

Hacıisa Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Caddesi No: 47/B Urla İzmir

Telefon

0 232 754 7789

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Urla Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Urla Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Urla Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Urla şubesine yakında değilseniz arabayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Urla şubesine rota sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullanıyoruz. Sadece Mng Kargo'ya değil tüm kargo firmalarına önerilen yol tarifleri aslında belli değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Trafik yoğunluğu
  2. Yol çalışmaları
  3. Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Urla Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Urla Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Urla Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Urla Şubeleri

Urla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Urla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun ardından sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Urla Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.