Mng Kargo Urla Şubesi

Adres

Hacıisa Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Caddesi No: 47/B Urla İzmir

Telefon

0 232 754 7789

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Urla Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Urla Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Urla Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Urla şubesine yakında değilseniz arabayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo Urla şubesine rota sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullanıyoruz. Sadece Mng Kargo'ya değil tüm kargo firmalarına önerilen yol tarifleri aslında belli değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Trafik yoğunluğu
  2. Yol çalışmaları
  3. Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Urla Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Urla Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Urla Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Urla Şubeleri

Urla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Urla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Urla Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.