Mng Kargo Uzunköprü Şubesi

Adres

Muradiye Mahallesi Kenan Evren Caddesi No: 23/A Uzunköprü Edirne

Telefon

0 284 513 1323

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Uzunköprü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Uzunköprü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Uzunköprü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Uzunköprü Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Uzunköprü şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Uzunköprü Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Uzunköprü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Uzunköprü Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Uzunköprü Şubeleri

Uzunköprü ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Uzunköprü ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Uzunköprü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.