Mng Kargo Vakfıkebir Şubesi

Adres

Kemaliye Mahallesi Gülbahar Hatun Caddesi Birinci Apt. No: 228/A Vakfıkebir Trabzon

Telefon

0 462 841 2709

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Vakfıkebir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Vakfıkebir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Vakfıkebir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Vakfıkebir şubesine yürüme mesafesinde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Vakfıkebir şubesine yol tarifi almak için Google Haritalar altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Vakfıkebir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunluğu da hesaba katılarak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Vakfıkebir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Vakfıkebir Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Vakfıkebir Şubeleri

Vakfıkebir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vakfıkebir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi yürütebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Vakfıkebir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.