Ups Kargo Davutpaşa Şubesi

Adres

Davutpasa Mahallesi Davutpasa Caddesi Kale İş Merkezi No: 20 Maltepe Zeytinburnu İstanbul

Telefon

0 212 483 3459

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 07:30 - 18:00, Cumartesi: 07:30 - 17:00
Pazar Günü: Kapalı


Ups Kargo Davutpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Ups Kargo Davutpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Ups Kargo Davutpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Ups Kargo'nun Davutpaşa Şubesi'ne yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile gidebilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Ups Kargo Davutpaşa Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Ups Kargo Davutpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Davutpaşa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Ups Kargo Zeytinburnu Şubeleri

Zeytinburnu ilçesinde en çok aranan Ups Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu ilçesindeki diğer Ups Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Ups Kargo Şubeleri

Ups Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 221 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Ups Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Ups Kargo Takip

Ups Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Ups Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Ups Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Ups Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Ups Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Ups Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Ups Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Ups Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Ups Kargo Davutpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.