Ups Kargo Isparta Şubesi

Adres

Anadolu Mahallesi 142 Caddesi Çevreyolu Üzeri No: 51/2 Canbüke Sitesi B Blok Merkez Isparta

Telefon

0 246 224 2955

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 07:30 - 18:00, Cumartesi: 07:30 - 17:00
Pazar Günü: Kapalı


Ups Kargo Isparta Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Ups Kargo Isparta Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Ups Kargo Isparta Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Ups Kargo'nun Isparta Şubesi'ne uzaktaysanız arabanızla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Ups Kargo Isparta şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık. Isparta Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler genellikle altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Konumunuz
  2. Mesafeniz
  3. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Ups Kargo Isparta Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Ups Kargo Isparta Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Isparta Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Ups Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Ups Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Ups Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Ups Kargo Şubeleri

Ups Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 221 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Ups Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Ups Kargo Takip

Ups Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip çok daha hızlıdır.

Ups Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Ups Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Ups Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Ups Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. En yakın Ups Kargo şubesinden ya da Ups Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Ups Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Ups Kargo Isparta Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.