Ups Kargo Şarampol Şubesi

Adres

Kışla Mahallesi 42. Sokak Yusuf Çıragöz İş Merkezi No: 6/A Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 244 4547

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 07:30 - 18:00, Cumartesi: 07:30 - 17:00
Pazar Günü: Kapalı


Ups Kargo Şarampol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Ups Kargo Şarampol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Ups Kargo Şarampol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından yeni bir işleme gerek yok.

Şarampol şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla erişim sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi almak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Ups Kargo Şarampol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Ups Kargo Şarampol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Şarampol Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Ups Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Ups Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Ups Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Ups Kargo Şubeleri

Ups Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 221 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Ups Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Ups Kargo Takip

Ups Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Ups Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Ups Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Ups Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Ups Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Ups Kargo şubesini arayarak veya Ups Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Ups Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Ups Kargo Şarampol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.