MORBIUS JENERİKTEN SONRA EKSTRA SAHNE VAR MI?

Morbius bildik bir hikayeyi Jared Leto'nun ellerine emanet eden yeni bir Marvel süper kahraman filmi. Film 1 Nisan'da ülkemiz sinemalarında. Peki film bittikten sonra jeneriğin bitmesini beklemeye gerek var mı? Filmin ardından ekstra sahneler var mı?

Morbius uzun zamandır hayranlarının merakla beklediği bir film. Bir kere herkes vampir hayranı ve süper kahraman orijin hikayelerine bayılıyoruz. Bu ikisini bir araya getirme formülünün tutup tutmayacağını birkaç gün içinde öğreneceğiz. Jared Leto'nun tipine göre fazla vahşi ve dişli bir vampiri gerçekçi bir şekilde canlandırıp canladıramadığı sonunda belli oluyor. Gerçekçi bir vampir (!) ifadesine takılmayın, süper kahraman filmi izlemeye gitmişsiniz, hevesinizi mi kırsaydım?

Jared Leto, daha önce Joker'i canlandırdı ama gönüllerde taht kurduğunu söylemek zor. Hatta adamı bir filmden sonra rolden çektiler. Harley Quinn filminde minicik de olsa bir sahnede tekrar oynatıp gönlünü almadılar da tozlu bir anıya dönüştürdüler. Halbuki filmin adı başka olsa da merkezinde Joker vardı. Sevmediler demek ki!

Marvel'in yeni bombası Morbius, Michael Morbius (Jared Leto) adlı bir biyokimyacının ender rastlanan hastalığını tedavi etmek için kendine vampirlik enjekte ettiği bir hikaye. Şu orijin referanslarını biraz değiştirseler iyi olur, bıktık yaHu! Örümcek ısırır, gama radyasyonuna maruz kalır, vampir emcikler, aşırı doz alır derken adamların hepsi aynı şekilde süper kahramana dönüşür. Birini de eşek tepse de en azından kendini ciddiye almayan, retro bir bakış açısına sahip diye Oscar falan alsa!

Neyse çok uzatmayayım. Morbius bittikten sonra jenerikten sonra ekstra sahne var mı merak ediyorsanız hemen aydınlatalım. Evet filmden sonra eksta sahne var.

İyi eğlenceler...
İLETİŞİM

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Deparko Sanayi 14. Parsel
34490 Başakşehir / İSTANBUL
T: +90 553 375 77 03
Kargo Takip

© 2023

Yasal Uyarı

Kargotakibi.com, kargo ve online alışveriş ile yolu kesişen kişilere faydalı bilgiler sunmak amacıyla kurulmuştur. Kargo firmaları hakkında en güvenilir ve hızlı bilgiyi alabileceğiniz yer firmaların resmi iletişim kanallarıdır.

Bu sitede yer alan bilgiler Aras Kargo, MNG Kargo, FEDEX, Metro Kargo, Turkish Cargo, PTT Kargo, UPS Kargo ve Yurtiçi Kargo gibi kargo firmalarının online bilgi kanallarından alınmıştır ve tavsiye amaçlıdır, herhangi bir yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Kargo Takibi bu sitede yer alan bilgileri belli aralıklarla güncellemekle birlikte kargo firmalarının anlık güncellemelerini takip etmek zorunda değildir.

Kargotakibi.com'da Amazon, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Trenyol, N11, AliExpress, Hepsiburada, Getir, Mediamarkt, Modanisa, Yemeksepeti gibi büyük online alışveriş sitelerinin sipariş takip bilgileri de yer almaktadır. Bu bilgiler belli aralıklarla firmaların bilgi kanallarından alınarak güncellenmekle birlikte KargoTakibi anlık güncelleme garantisi vermez.

Bu sitede kargo teslimat süreleri, kargo takip bilgileri, sipariş takip süreçleri ve kargo fiyat bilgileri de sunulmaktadır. Dolayısıyla sadece kargonuz veya siparişiniz yola çıktıktan sonra değil, onun öncesinde de kargo asistanından aradığınız sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıca online kaynaklardan derlediğimiz kargo şubeleri sayfasında size en yakın şubeye ait adres ve telefon bilgilerini bulacaksınız.

KargoTakibi'nde yer alan yorumlar kişisel ifadelerdir. Ziyaretçilerimizden herhangi bir sayfada yorum yaparken kanunlara ve kişisel haklara saygılı, küfürsüz ve konuyla alakalı cümleler kurmalarını bekliyoruz. Reklam, küfür, hakaret veya herhangi bir şahsı ya da şirketi aşağılayan ifadeler içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır. Kargotakibi.com'da buna benzer ifadeler içerdiğini düşündüğünüz yorumları İletişim sayfamızdan ya da [email protected] e-posta hesabımızdan bize iletebilirsiniz.

Bu sitede 5651 ve 5846 sayılı Kanun hükümlerine aykırı içerik yayınlanmaz. Sitedeki herhangi bir içeriğin bu kanunlara aykırı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmeniz halinde bu içerik yayından kaldırılacaktır. Ayrıca sitede sunulan bilgilerin güncel olmadığını düşünüyorsanız iletişim formu üzerinden bize iletmeniz halinde bahse konu içerik güncellenecektir.

Sizi seviyoruz.