Mng Kargo Abidinpaşa Şubesi

Adres

Tıp Fakültesi Caddesi No: 163/A Abidinpaşa Mamak Ankara

Telefon

0 312 365 6512

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Abidinpaşa şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye güzergah sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Abidinpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Abidinpaşa Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Mamak Şubeleri

Mamak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mamak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Abidinpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.