Mng Kargo Abidinpaşa Şubesi

Adres

Tıp Fakültesi Caddesi No: 163/A Abidinpaşa Mamak Ankara

Telefon

0 312 365 6512

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Abidinpaşa şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye güzergah sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Abidinpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Abidinpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Abidinpaşa Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Mamak Şubeleri

Mamak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mamak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Sonucu görmek için hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Abidinpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.