Mng Kargo Cebeci Şubesi

Adres

Fakülteler Mahallesi Keskin Sokak No: 5/A Cebeci Mamak Ankara

Telefon

0 312 319 5484

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cebeci Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cebeci Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cebeci Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Cebeci şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz arabayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Cebeci şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cebeci Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Cebeci Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Cebeci Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Mamak Şubeleri

Mamak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mamak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak da hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Cebeci Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.