Mng Kargo Cebeci Şubesi

Adres

Fakülteler Mahallesi Keskin Sokak No: 5/A Cebeci Mamak Ankara

Telefon

0 312 319 5484

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cebeci Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cebeci Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cebeci Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Cebeci şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz arabayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Cebeci şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cebeci Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Cebeci Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Cebeci Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Mamak Şubeleri

Mamak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mamak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonucu görmek için alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Cebeci Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.