Mng Kargo Ahmet Yesevi Şubesi

Adres

Ahmet Yesevi Mahallesi Bosna Bulvarı No: 28/A Sultanbeyli İstanbul

Telefon

0 216 592 1967

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ahmet Yesevi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ahmet Yesevi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ahmet Yesevi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Ahmet Yesevi Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız alternatif vasıtalarla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ahmet Yesevi Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi trafik durumuna da bakılarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ahmet Yesevi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Ahmet Yesevi Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sultanbeyli Şubeleri

Sultanbeyli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Sonucu görmek için alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Ahmet Yesevi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.