Mng Kargo Sultanbeyli Şubesi

Adres

Abdurrahman Gazi Mahallesi Fatih Caddesi İhya Sokak No: 1 Sultanbeyli İstanbul

Telefon

0 216 419 9420

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Sultanbeyli şubesinin adresine uzaktaysanız arabayla ulaşabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Sultanbeyli şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Sultanbeyli Şubesi'ne ve diğer kargo şubelerine önerilen yol tarifleri tamamen alttaki durumlara bağlıdır:

Konumunuz, mesafeniz ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Sultanbeyli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Sultanbeyli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sultanbeyli Şubeleri

Sultanbeyli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son adım olarak alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Sultanbeyli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.