Mng Kargo Sultanbeyli Şubesi

Adres

Abdurrahman Gazi Mahallesi Fatih Caddesi İhya Sokak No: 1 Sultanbeyli İstanbul

Telefon

0 216 419 9420

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Sultanbeyli şubesinin adresine uzaktaysanız arabayla ulaşabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Sultanbeyli şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Sultanbeyli Şubesi'ne ve diğer kargo şubelerine önerilen yol tarifleri tamamen alttaki durumlara bağlıdır:

Konumunuz, mesafeniz ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sultanbeyli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Sultanbeyli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Sultanbeyli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sultanbeyli Şubeleri

Sultanbeyli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Sultanbeyli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.