Mng Kargo Altınoluk Şubesi

Adres

Şahindere Mahallesi Tekçam Caddesi No: 5/A Altınoluk Edremit Balıkesir

Telefon

0 266 396 6400

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Altınoluk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Altınoluk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Altınoluk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Altınoluk Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Altınoluk ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Altınoluk Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Altınoluk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Altınoluk Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Edremit Şubeleri

Edremit ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Edremit ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Altınoluk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.