Mng Kargo Altınoluk Şubesi

Adres

Şahindere Mahallesi Tekçam Caddesi No: 5/A Altınoluk Edremit Balıkesir

Telefon

0 266 396 6400

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Altınoluk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Altınoluk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Altınoluk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Altınoluk Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Altınoluk ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Altınoluk Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Altınoluk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Altınoluk Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Edremit Şubeleri

Edremit ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Edremit ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Altınoluk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.