Mng Kargo Altınova Şubesi

Adres

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı No: 17/C-15 Altınova Pursaklar Ankara

Telefon

0 312 399 2616

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Altınova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Altınova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Altınova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Altınova şubesine uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Altınova şubesine rota çizdirmek için Google Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Altınova Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranda görünecektir.

Mng Kargo Altınova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Altınova Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Pursaklar Şubeleri

Pursaklar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pursaklar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son bir şey daha kaldı alt kısımda büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Altınova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.