Mng Kargo Pursaklar Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Öztürk Sokak No: 14/11 Pursaklar Ankara

Telefon

0 312 399 3043

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pursaklar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pursaklar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pursaklar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Pursaklar Şubesi'nin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak varabilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Pursaklar şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pursaklar Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Pursaklar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Pursaklar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Pursaklar Şubeleri

Pursaklar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pursaklar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı altında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Pursaklar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.