Mng Kargo Armutalan Şubesi

Adres

Sinam Mahallesi Orgeneral Mustafa Muğlalı Caddesi No: 21/A Armutalan Marmaris Muğla

Telefon

0 252 417 7225

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Armutalan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Armutalan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Armutalan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Armutalan Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyebilecek halde değilseniz farklı vasıtalarla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Armutalan şubesine rota sormak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar genel olarak aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlıdır:

Yola çıkış noktanız, trafik yoğunluğu, kapanan yollar, yol çalışmaları ve acil durumlar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Armutalan Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Armutalan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Armutalan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Marmaris Şubeleri

Marmaris ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Marmaris ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Armutalan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.