Mng Kargo Marmaris Şubesi

Adres

Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi No: 61/D Marmaris Muğla

Telefon

0 252 412 9926

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Marmaris Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Marmaris Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Marmaris Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Marmaris şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Marmaris şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Marmaris Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Marmaris Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Marmaris Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Marmaris Şubeleri

Marmaris ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Marmaris ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Marmaris Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.