Mng Kargo Arnavutköy Şubesi

Adres

Nene Hatun Mahallesi Fatih Caddesi No: 224/C Arnavutköy İstanbul

Telefon

0 212 597 1301

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Arnavutköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Arnavutköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Arnavutköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Arnavutköy Şubesi'nin konumuna yakında değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine rota çizdirmek için Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Mng Kargo Arnavutköy Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi alternatifler çoğunlukla aşağıdaki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Başlangıç noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Arnavutköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Arnavutköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Arnavutköy Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Arnavutköy Şubeleri

Arnavutköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Arnavutköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.