Mng Kargo Hadımköy Şubesi

Adres

Hastane Mahallesi Katip Sokak Hasaltun Apartmanı No: 1 Arnavutköy İstanbul

Telefon

0 212 771 5027

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hadımköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hadımköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hadımköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Hadımköy şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hadımköy şubeye rota sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hadımköy Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleriniz ve trafik durumu alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Hadımköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Hadımköy Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Arnavutköy Şubeleri

Arnavutköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yürütebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Hadımköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.