Mng Kargo Asi Şubesi

Adres

Haraparası Mahallesi Yavuz Selim Caddesi Zeki Ökten İşhanı No: 9 Antakya Hatay

Telefon

0 326 225 3437

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Asi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Asi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Asi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Asi Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyebilecek halde değilseniz alternatif vesaitle ulaşım sağlayabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye güzergah çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi ve ulaşım önerileri genel olarak farklı hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar ve sokaklar
  4. Acil durumlar
  5. Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Asi Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Asi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Asi Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Antakya Şubeleri

Antakya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Antakya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip sürdürebilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Asi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.