Mng Kargo Asi Şubesi

Adres

Haraparası Mahallesi Yavuz Selim Caddesi Zeki Ökten İşhanı No: 9 Antakya Hatay

Telefon

0 326 225 3437

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Asi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Asi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Asi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Asi Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyebilecek halde değilseniz alternatif vesaitle ulaşım sağlayabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye güzergah çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi ve ulaşım önerileri genel olarak farklı hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar ve sokaklar
  4. Acil durumlar
  5. Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Asi Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Asi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Asi Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Antakya Şubeleri

Antakya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Antakya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Asi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.