Mng Kargo Odabaşı Şubesi

Adres

Kavaslı Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 107/109-C Antakya Hatay

Telefon

0 326 221 0122

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Odabaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Odabaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Odabaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Odabaşı şubesinin adresine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle varabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık. Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri tamamen aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlıdır:

  • Yola çıkış konumunuz
  • Trafik yoğunluğu
  • Acil durumlar ya da afetler
  • Mesafeler
  • Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Odabaşı Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Odabaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Odabaşı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Antakya Şubeleri

Antakya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Antakya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Odabaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.