Mng Kargo Atakum Şubesi

Adres

Esenevler Mahallesi Atatürk Bulv. Ekşioğlu Apt. No: 127/A Atakum Samsun

Telefon

0 362 438 9790

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atakum Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atakum Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atakum Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Atakum şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz.
Atakum ve diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atakum Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Atakum Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Atakum Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Atakum Şubeleri

Atakum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Atakum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Atakum Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.