Mng Kargo Atakum Şubesi

Adres

Esenevler Mahallesi Atatürk Bulv. Ekşioğlu Apt. No: 127/A Atakum Samsun

Telefon

0 362 438 9790

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atakum Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atakum Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atakum Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Atakum şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz.
Atakum ve diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atakum Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Atakum Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Atakum Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Atakum Şubeleri

Atakum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Atakum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunun ardından sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Atakum Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.