Mng Kargo Kurupelit Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı 3072. Sokak No: 149/B Atakum Samsun

Telefon

0 362 437 7118

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kurupelit Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kurupelit Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kurupelit Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Kurupelit şubesinin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif vasıtalarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Kurupelit şubesine rota ve yol tarifi için Google Haritalar sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kurupelit Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Kurupelit Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kurupelit Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Atakum Şubeleri

Atakum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Atakum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kurupelit Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.