Mng Kargo Kurupelit Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı 3072. Sokak No: 149/B Atakum Samsun

Telefon

0 362 437 7118

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kurupelit Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kurupelit Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kurupelit Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Kurupelit şubesinin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif vasıtalarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Kurupelit şubesine rota ve yol tarifi için Google Haritalar sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kurupelit Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Kurupelit Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kurupelit Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Atakum Şubeleri

Atakum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Atakum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak hemen sağındaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kurupelit Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.