Mng Kargo Ayrancılar Şubesi

Adres

Atatürk Mahallesi 62/1 Sok. No: 4/A Ayrancılar Torbalı İzmir

Telefon

0 232 853 7217

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayrancılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayrancılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayrancılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Ayrancılar şubesinin adresine uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Ayrancılar şubesine rota ve yol tarifi almak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayrancılar Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı ekranda belirecektir.

Mng Kargo Ayrancılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ayrancılar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Torbalı Şubeleri

Torbalı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Torbalı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ayrancılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.