Mng Kargo Bandırma Şubesi

Adres

17 Eylül Mahallesi Atatürk Caddesi No: 83/B Bandırma Balıkesir

Telefon

0 266 714 4986

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bandırma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bandırma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bandırma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Bandırma Şubesi'nin bulunduğu adrese yakın değilseniz alternatif vesaitle giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Bandırma ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bandırma Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Bandırma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Bandırma Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Bandırma Şubeleri

Bandırma ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bandırma ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Bandırma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.