Mng Kargo Kapıdağ Şubesi

Adres

600 Evler Mahallesi Yeni Sanayi Sit.1309. Sok. No: 24 Bandırma Balıkesir

Telefon

0 266 721 0266

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kapıdağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kapıdağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kapıdağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Kapıdağ şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz. Mng Kargo Kapıdağ şubesineYol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kapıdağ Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Kapıdağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kapıdağ Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bandırma Şubeleri

Bandırma ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bandırma ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Sonucu görmek için alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kapıdağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.