Mng Kargo Kapıdağ Şubesi

Adres

600 Evler Mahallesi Yeni Sanayi Sit.1309. Sok. No: 24 Bandırma Balıkesir

Telefon

0 266 721 0266

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kapıdağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kapıdağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kapıdağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Kapıdağ şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz. Mng Kargo Kapıdağ şubesineYol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kapıdağ Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Kapıdağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kapıdağ Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bandırma Şubeleri

Bandırma ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bandırma ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bunun akabinde sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kapıdağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.