Mng Kargo Batman Şubesi

Adres

Şirinevler Mahallesi 1402. Sokak No: 2 Merkez Batman

Telefon

0 488 214 3286

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Batman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Batman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Batman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Batman şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Batman şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Batman Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Batman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Batman Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu yaptıktan sonra alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Batman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.