Mng Kargo Batman Şubesi

Adres

Şirinevler Mahallesi 1402. Sokak No: 2 Merkez Batman

Telefon

0 488 214 3286

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Batman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Batman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Batman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Batman şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Batman şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Batman Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Batman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Batman Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Batman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.