Mng Kargo Belek Şubesi

Adres

Akdeniz Mahallesi Atıf Zengin Caddesi No: 8/B Ünallar Çarşısı Belek Serik Antalya

Telefon

0 242 715 1668

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Belek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Belek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Belek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Belek şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif vasıtalarla varabilirsiniz.
Yukarıda detayları verilen Belek şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Belek Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Belek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Belek Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Serik Şubeleri

Serik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Serik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunun ardından sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Belek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.